Гру 05
-

Ми долучаємося до екологічної безпеки!

Колись давно, спілкуючись про співпрацю з однією компанією, ми дізналися, що деякі їх франчайзингові партнери, здається зі Львова, розпаковують нашу продукцію, перед продажем в своїх закладах. І мова йшла зовсім не про наявність логотипу на пакуванні, а про відданість ідеї ZeroWaste (Нуль відходів) – це коли після нашої життєдіяльності на планеті не залишається сміття. Відсутність упаковки, її мінімізація, заміна матеріалів на природні, повторне використання, переробка, безпечна утилізація тощо, все це про Zero Waste.

Довелося перечитати багато інформації, щоб знайти екологічну упаковку, яка б задовольняла наші потреби. У цьому питанні дуже багато тонкощів і підводних каменів. Наприклад, модні у нас поліетиленові пакети, що ніби то розкладаються, вже заборонили в Євросоюзі, так як вони не зникають, а розпадаються на ще більш шкідливий, здатний проникати всюди, мікропластик. Але сильний намір завжди призведе до результату! Ми знайшли компанію, яка завозить в Україну плівку з BOPLA фірми Taghleef – NATIVIA – найкрутіший на сьогоднішній день біорозкладний матеріал вироблений з рослинної сировини, що підлягає і переробці і компостуванню за допомогою мікроорганізмів.

І навіть при спалюванні викидів в атмосферу практично немає. Також його виробництво залишає в природі мінімальний вуглецевий слід. І так, його вартість в 6 разів більше звичайних поліпропіленових пакетиків. І ніби як для бізнесу, це зовсім не добре… Але ж і життя наше не тільки бізнес! І коржики наші коштують зовсім не так, як запечена суміш пальмового маргарину, борошна і цукру, а ви їх обираєте і купуєте. Тому що знаєте про наслідки і обираєте здоров’я. І ми знаємо про наслідки і бачили їх на власні очі. Якось ми приїхали на один з найкрасивіших балійских пляжів Blue Lagoon Beach, витративши на дорогу більше години часу. І поїхали через 15 хвилин. Хвилі підгузків іпластикових пляшок накочуються одна за одною на такий же пластиковий берег. Ця подорож круто змінила нашу свідомість. Дуже сподіваємося, що ваш вибір також буде про життя і наше з вами красиве і здорове майбутнє!