Сімейна компанія, виробляємо корисні солодощі

Сімейна компанія “КОРЖИК-PROJECT” була заснована у 2015 році у Києві. Молоде подружжя зажадало перетворити своє захоплення здоровим способом життя на бізнес. Вже багато років пара притримувалася вегетаріанства, та мала навіть 1,5 річний досвід сироїдіння. Знаючи по собі потреби вегетаріанців в Україні, спочатку був створений інтернет-магазин, який продавав рідкісні на той час товари: насіння конопель, чорну гімалайську сіль, сироп ріжкового дерева, агар-агар, кероб та інше. Також серед товарів були сироїдні солодощі. Вони мали великий попит і було прийнято рішення почати виробляти їх самостійно.

Поступово

Технологія була вдосконалена, а лінійка смаків значно розширена. Згодом Коржики почали продавати також у інших магазинах корисних продуктів і йога-студіях. А коли в країні з’явилася мода на кав’ярні, то більшість клієнтів почали купувати корисні солодощі саме там. Перший Коржик, що  потрапив до кав*ярні, власниця компанії принесла на пробу до кавового кіоску поряд зі своїм будинком. За кілька років їх солодощі купували вже понад 500 кав’ярень по всій країні.

Турбота

Також Дмитро та Катерина, власники компанії, за допомогою свого виробництва просувають у світ і інші свої цінності. Так, наприклад, вся упаковка їхньої продукції є максимально безпечною для навколишнього середовища, так як виготовлена ​​з картону, паперу і біорозкладної компостованої плівки “Nativia Bio Based Film”. Більш того, ми акцентуємо на цьому увагу в описі на пакуванні продукту та на наших сторінках в соціальних мережах, мотивуючи своїм прикладом інших подібних виробників.

Асортимент

Основними продуктами компанії є солодощі на основі сухофруктів, ягід, горіхів та насіння. Це схоже на модні зараз батончики, але є відмінності у формі та складі. У основному складі наших продуктів немає ніяких підсолоджувачів та дешевих наповнювачів типу рисових кульок чи вівсяних пластівців.

Також ми використовуємо максимально сирі складові високої якості і при виготовленні застосовуємо низькотемпературне сушіння. Ну і важлива відмінність від подібних виробів – це кругла форма і назва. Ми спеціально підібрали форму та назву так, щоб вони гармонійно поєднувалися.

Чому наша продукція має переваги перед конкурентами?

Однією з головних потреб кожного клієнта є вибір якісної продукції. Продукції, яку ми з радістю надаємо

Натуральна сировина

Використовуємо якісну, натуральну сировину. використовуємо низькотемпературне сушіння. Зберігаються всі природні компоненти.

Все робиться hand-made

Ми не використовуємо машин та конвеєрів для виготовлення нашої продукції. Ми готуємо кожен товар вручну, дотримуючись традиційних рецептів і технологій.

Без цукру

Ми дбаємо про ваше здоров’я та благополуччя, тому ми не додаємо цукор у нашу продукцію. Ми використовуємо тільки натуральні підсолоджувачі

Еко-пакети

Можливо, ми єдині в Україні хто використовує пластикові пакети, що компостуються, і папір.

Символ традицій

Адже в українській мові словом КОРЖИК називають невеличке кругле та дуже смачне печиво, яке люблячі бабусі готують своїм онукам. Це символ сімейного тепла, любові та турботи, які ми намагаємося поширювати на весь світ. Зараз у нас у виробництві 10 різних оригінальних смаків, розроблених особисто власниками компанії. Також з недавніх пір ми стали експериментувати з шоколадом і наприкінці 2021 року запустили у виробництво коржики в шоколаді, та сублімовані ягоди у шоколаді. Шоколад, до речі, також без цукру. Але, незважаючи на зростаючий попит, фірма, як і раніше, залишається крафтовою. Кожен продукт виробляється та упаковується вручну.